9 Mayıs 2017 Salı

May

1 Mayıs Pazartesi idi, böyle düzenli başlangıçları severim sonra sayması kolay oluyor.
İlk kez bir ay bitmeden müzik listesini bitirdim, hoş benim listeler gayretli müzik bloglarındaki gibi sadece o ay hatta o yıl çıkan şarkılardan bile oluşmayabiliyor ama adı da 05/17 işte. Aslında ne zaman çıkarsa çıksın ben bunları 2017 Mayıs'ında dinlemişim daha çok kendime not gibi.
Hakkında bu kadar konuştuğum kolay dinlenir, kızlı erkekli mis gibi liste şurada.
Listeye referans,  içinden çıkan şarkıyı da buraya park edelim:Bugün biraz ihmal etsem de dün itibariyle her gün 4 km yürüyüş + alkali beslenmeye başladım.
Karabuğdaylar çimleniyor, bademler sütleniyordu.
Bide alkali olmadan hemen önce kendime ilk ve son kez Sugato yaptım pek bi yakışıklı oldu kendisi yanda görüldüğü üzre.                                   WISHLIST 2017

Paran varken vaktin olmaz vaktin olduğunda da paran olmaz diyerek ilerisi için wishlist yaptım, kabul etmeliyim bu "Wishlist" fikrini yılbaşı öncesi diğer bloglarda görüp sevmemiştim ama sonradan tek bir yerde toplamak mantıklı geldi. Umarım en kısa zamanda hepsinin üstünü çizilir ehe.


I) IKEA'nın çocuk reyonunda gördüğüm beşik, bundan 2 tane alıp Bobi ve Sumuş'a ranza yapmayı planlıyorum. CİDDİYİM.
II) Bob Ross'un deyişiyle "mutlu küçük ağaçlar"la dolu bu yağmurluğa ilk görüşte aşık oldum, gördüğüm en güzel yağmurluk olabilir. Ancak fiyatı henüz olmayan gelecekteki işimin neredeyse bir maaşı kadar. Because it's Stella Mccartney, bitch!

III) Peki, son isteğim de Tekzen'in Hobi bölümünden aldığım Aster tohumunun sanırım bizde "Yıldız Çiçeği" diye geçiyor; çiçek vermesi. 3 hafta falan oldu yeşil, minik, çelimsiz yapraklardan başka bir renk, hareket göremedik. Nefes alsın yeter diyordum ama kazıklandım galiba:/

0 yorum: